Hakkımızda
Jeriyan Mühendislik Hakkında

İstanbul'da 2005 yılında çalışmalarına başlayan Jeriyan Mühendislik İnş. Tic. Ltd. Şti bugün Türkiye'nin bir çok şehrinde faaliyet göstermektedir. Isıtma, soğutma, aydınlatma, ve taahhütlerini gerçekleştiren bir proje firmasıdır.

Aydınlatma
sektöründe başarılı adımlar atan Jeriyan Mühendislik, şu anda Türkiye'nin bir çok şehrinde bayilikler kurmuş bulunmaktadır. Mevcut durumda 150 çeşit ürün yelpazesini kendi standartlarına göre üretim yaptıran ender Led ithalatçısıdır. Akıllıtasarruf adı altında ürünlerini kendi markasıyla satmaktadır.

Soğutma
grubunda Alarko-Carrier'in yanına Toshiba Klima bayiliği eklenerek bir çok alanda müşterilerine çözüm ortağı olmuştur. Soğutma grubunda split, multi, havalandırma, hafif ticari ürünler, ısı pompası, ve vrf klima olarak hizmet vermektedir.

Isıtma
grubunda Alarko-Carrier gücüyle beraber bir çok ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.  Isıtma, soğutma ve su basınçlandırma konularında uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla her türlü çözüm hizmetini bu güne sunmuş bulunmaktadır.

Firmanın Proje Yöneticisi Burhan İNCİDİŞ'in yoğun gayreti ve özverisi ile enerji konusundaki birikimleri sayesinde  2015 yılında çok daha güçlü bir firma olmuştur.
Faaliyet alanları:

 1. Turizm
 2. - Otelcilik
 3. İnşaat ve Taahhüt
 4. Aydınlatma
 5. - Led aydınlatma sektöründe ithalat, Projelendirme, Distribütörlük
 6. Isıtma
 7. - Kazan, Brülör, Boyler, Kombi, Güneş Enerjisi ve Havalandırma
 8. Soğutma
 9. - Bireysel Klima, Merkezi Soğutma Grupları, Vrf Sistemleri, Soğuk Oda, Isı Pompası
 10. Isı Giderleri Paylaşımı
 11. Su Basınçlandırma
 12. - Sirkülasyon Pompası, Hidrofor, Dalgıç Pompa ve Atık Su Pompası

2015 yılında Vizyonumuz mükemmelliğin belirleyicisi olmaktır. Bu vizyon müşterilerimiz tarafından saygı duyulan bir kurum olmamız ile hayat bulmaktadır.Jeriyan Mühendislik © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım web tasarım